• Silikon / PVC ...

  "Wartenbergovo" multi kolečko "Wartenbergovo" multi kolečko

  "Wartenbergovo" multi kolečko

  425 Kč Cena bez DPH: 351 Kč

  Odnož wartenbergova kolečka, které je hojně využívané při BDSM hrátkách, díky množství hrotů se dá jezdit po kůži dle libosti a v závislosti na tlaku působíte rozkoš. Vzhledem k extrémně velkému množství hrotů je vhodné i pro začátečníky a více citlivé povahy. Ovšem i zde se dá přitlačit a kolečku t..

  Černý silikonový anální kolík Černý silikonový anální kolík

  Černý silikonový anální kolík

  410 Kč Cena bez DPH: 339 Kč

    Černý anální kolík se zužuje do špičky a má velkou základnu. Kolík je vyroben z měkkého silikonu. Má hedvábně hladký povrch pro správnou stimulaci. Rozměry: Délka i s podstavcem 12 cm dlouhý Hloubka zasunutí:  10,5 cm Průměr 1 až 4 cm Materiál: silikon..

  Elektrický BDSM Obušek Elektrický BDSM Obušek

  Elektrický BDSM Obušek

  1 490 Kč Cena bez DPH: 1 231 Kč

  Elektrický obušek v kompaktním a lehkém provedení v černo/červené barvě. Obušek proslavila především americká BDSM porno prudukce KINK.COM, a tak díky osobním kontaktům vám můžeme obušek nabídnout. Použití je snadné a velice účinné, po stisku tlačítka na boku se hrot obušku aktivuje, a dotyku s kůží..

  Extrémně výkonný vibrátor pro klitoris - komplet Extrémně výkonný vibrátor pro klitoris - komplet

  Extrémně výkonný vibrátor pro klitoris - komplet

  1 025 Kč Cena bez DPH: 847 Kč

  Pro velice účinnou stimulaci klitorisu doporučujeme využít buď to masážní hlavici, a nebo tento skvělý vynález. Jedná se o lehce netradiční spojení speciálně tvarovaného nástavce s elektrickým zubním kartáčkem. Z kartáčku na zuby sundáte čistící hlavici na zuby, a nasadíte růžového ďábla, získáte ta..

  Flexibilní BDSM lepící páska - 25mm Flexibilní BDSM lepící páska - 25mm

  Flexibilní BDSM lepící páska - 25mm

  45 Kč Cena bez DPH: 37 Kč

  Úžasný extrémně multifunkční prostředek pro nejrůznější bondage. Díky své relativní elasticitě dokonale vyprofiluje zavřenou pěst, pevně obepne celé chodidlo - vzruší na maximum všechny příznivce foot fetish. Role pásky měří 10metrů s šířkou 25mm. Především vzhledem k ochlupení doporučujeme mezi pás..

  Flexibilní BDSM lepící páska - 40mm Flexibilní BDSM lepící páska - 40mm

  Flexibilní BDSM lepící páska - 40mm

  63 Kč Cena bez DPH: 52 Kč

  Úžasný extrémně multifunkční prostředek pro nejrůznější bondage. Díky své relativní elasticitě dokonale vyprofiluje zavřenou pěst, pevně obepne celé chodidlo - vzruší na maximum všechny příznivce foot fetish. Velmi široký rozměr 40mm ulehčí a zrychlí práci. Role pásky měří 10metrů s šířkou 40mm. Pře..

  Masážní hlavice - My Secret Love Passion Pointer Masážní hlavice - My Secret Love Passion Pointer

  Masážní hlavice - My Secret Love Passion Pointer

  1 500 Kč Cena bez DPH: 1 240 Kč

    Masážní hlavice, nebo by se dalo spíše říci stimulující vibrační hlavice - hvězda všech erotických BDSM filmů. Nyní můžete sami zkusit, jak skvělý tento přístroj to je. Najde využití především v dámském klíně, ale hojně se využívá pro "masáž" i mužských partií. Pokud se ale budeme bavit o masáži k..

  Nafukovací Silikonový Roubík Nafukovací Silikonový Roubík

  Nafukovací Silikonový Roubík

  820 Kč Cena bez DPH: 678 Kč

  Nafukovací silikonový roubík s pumpičkou. Slouží k zaplnění úst když už klasický kuličkový roubík nepostačuje vašim potřebám. Jednoduše pumpičkou dofouknete balonek do požadované velikosti. Buďte však s nafukováním opatrní a vždy zajistěte bezpečné dýchání alespoň nosem. Lze jej využít snad pro všec..

  Pánský Pás Cudnosti CB6000s - černý plast Pánský Pás Cudnosti CB6000s - černý plast

  Pánský Pás Cudnosti CB6000s - černý plast

  1 350 Kč Cena bez DPH: 1 116 Kč

  Pás cudnosti velikosti S.Velice proslulý typ mužského pásu cudnosti, vyrobený z kvalitního a pevného plastu černé barvy. Skvěle anatomicky tvarovaná klec pojme penis do svých útrob a nepustí na svobodu dokud pás cudnosti neodemknete. rozměry: vnitřní délka klícky bez kroužku je 7 cm,  průměr otvoru:..

  Zobrazuji 1 až 9 z 30 (celkem stran 4)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = '21e840f167dfa1feeb6f95cd10', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 20:46:31' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('21e840f167dfa1f...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40