• Kůže / EKO-Kůže

  "Padáček" na varlata "Padáček" na varlata

  "Padáček" na varlata

  355 Kč Cena bez DPH: 293 Kč

  Takzvaný padáček slouží jako způsob pro uchycení na varlata. Padáček se jednoduše vezme a zapne nad varlaty, tím dojde k obejmutí po celém obvodu a padáček drží na svém místě. Padáček má na sobě zabudované 3 řetízky ukončené jedním kroužkem za který se obvykle zachytí závaží. Padáček má 2 možnosti u..

  Bičík s plácačkou - Imus Bičík s plácačkou - Imus

  Bičík s plácačkou - Imus

  420 Kč Cena bez DPH: 347 Kč

  Velmi účinný a kvalitní s koženou úzkou plácačkou příjemného vzhledu a pohodlnou, do ruky skvěle padnoucí pogumovanou rukojetí a poutkem na ruku. Délka biče 65 cm. Bičík nesmí chybět u vašich erotických BDSM hrátek...

  Černá důtka - zdobená Černá důtka - zdobená

  Černá důtka - zdobená

  465 Kč Cena bez DPH: 384 Kč

    Černá důtka měřící krásných 80cm . Šikovný pomocník ke každým BDSM hrátkám. Rukojeť je zdobena jemným řetízkem. Příjemný výprask přeje Spoutaná  ..

  Černý obojek s velkým okem vpředu Černý obojek s velkým okem vpředu

  Černý obojek s velkým okem vpředu

  295 Kč Cena bez DPH: 244 Kč

    Černý obojek s kovovým D očkem, a zároveň klasickým velkým okem o průměru 4,5cm vpředu zaručí pohodlné upnutí karabiny například vodítka .Šíře obojku 2,5cm. Vhodný pro nejrůznější BDSM hrátky. Určen pro obvod krku od 32cm do 44cm.  ..

  Dámský postroj Adria Dámský postroj Adria

  Dámský postroj Adria

  640 Kč Cena bez DPH: 529 Kč

  Skvěle vypadá na každé ženě. Spodek nefunguje jako kalhotky naopak tam jsou dva popruhy, které vedou mezinožím a zvýrazňují krásný tvar pahorku. Postroj se stahuje pomocí řemínků na zádech. Jedná se o nejprodávanější postroj z naší nabídky. I u tohoto postroje se u několika lidí ukázalo, že postroj ..

  Dámský postroj Hera Dámský postroj Hera

  Dámský postroj Hera

  610 Kč Cena bez DPH: 504 Kč

  Skvěle vypadající dámský postroj. Nejen že efektivně spoutá zápěstí zády k postroji, ale samozřejmě sluší každé ženě. Postroj lze víceméně pojmout jako submisivní, avšak pokud jej nepoužijete pro spoutání, lze snadno nosit i v případě hrátek opačné role...

  Dámský postroj Roxy Dámský postroj Roxy

  Dámský postroj Roxy

  610 Kč Cena bez DPH: 504 Kč

  Skvěle vypadá na každé ženě. Popruh mezi nohama slouží například k zaklínění dilda. Postroj se stahuje pomocí kožených řemínků na zádech. Ruce se dají za zády připoutat pomocí řemenu. Povrchová úprava vnitřní strany řemínku je uzpůsobena pro komfortní nošení, aby nic neškrábalo apodobně..  ..

  Dámský postroj Xena Dámský postroj Xena

  Dámský postroj Xena

  610 Kč Cena bez DPH: 504 Kč

  Skvěle vypadá na každé ženě. Spodek funguje jako kalhotky. Tento postroj drží na těle pomocí stahovací gumy na zádech, která se používá pro oděvnictví.  Jedná se o velmi oblíbený postroj z naší nabídky. Pár lidí se již dokonce svěřilo že  v tomto postroji chodí venku pod oblečením. Postroj je velmi ..

  Důtka černá - twist Důtka černá - twist

  Důtka černá - twist

  445 Kč Cena bez DPH: 368 Kč

  Důtka twist černá. Černé třásně jsou dlouhé 58cm. Rukojeť je dlouhá 22,5cm a má poutko.  ..

  Zobrazuji 1 až 9 z 81 (celkem stran 9)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = 'f2629ce009b6b2504860ddccf7', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 19:12:41' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('f2629ce009b6b25...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40