• Kov / Nerez

  Anální / vaginální hák Anální / vaginální hák

  Anální / vaginální hák

  535 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

  Máme pro Vás další typ háku pro všestranné využití. Nehodí se zde označení pouze jako anální hák, neboť jej s oblibou používáme jako vaginální. Celková (největší) délka je 20cm, což se skvěle hodí pro nejrůznější hrátky. Mějte na paměti bezpečnost a hrajte si s partnerem bezpečně.  ..

  Anální hák Anální hák

  Anální hák

  551 Kč Cena bez DPH: 455 Kč

  Anální hák s "kuličkou" na konci. Hák disponuje okem pro upevnění provazu. Tyto háky se musí používat s velkou opatrností! Mějte to na paměti při svých hrátkách.   průměr oka je 2cm průměr kuličky je 3,5cm délka háku je 24,5cm (měřeno od oka až po zahnutí háku) nejdelší část  ..

  Anální hák"Kořen" Anální hák"Kořen"

  Anální hák"Kořen"

  590 Kč Cena bez DPH: 488 Kč

  Novinka v našem eshopu, která najde zalíbení u mnoha mužů. Tato pomůcka se nasazuje na kořen penisu (tak, že prostrčíte i varlata skrze kruh), a následně se zavede i druhá strana pomůcky. Velmi šikovné pro delší dráždění. Hák se dá kdykoliv odstranit v případě nutných potřeb. Pomůcka není pod obleče..

  Anální hák"Kořen" double Anální hák"Kořen" double

  Anální hák"Kořen" double

  685 Kč Cena bez DPH: 566 Kč

  Anální hák pro pány se dvěma kuličkami a kroužkem pro kořen penisu. Průměr kroužku činí 45mm, a je tak vhodný pro většinu mužů. Pomůcka se nasazuje v "klidovém stavu" kdy doporučujeme kroužkem nejdříve prostrčil varlata a následně penis, nakonec se hák zasune do análního otvoru. O celém zařízení jis..

  Anální klenot světle růžový - vroubkovaný Anální klenot světle růžový - vroubkovaný

  Anální klenot světle růžový - vroubkovaný

  620 Kč Cena bez DPH: 512 Kč

  Zdobený klenot, neboli anální kolík menších rozměrů, využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Anální kolíček s kamenem lze použít pro velké množství příležitostí. Jmenujme například zcela běžné nošení během dne, k..

  Anální klenot tmavě modrý - vroubkovaný Anální klenot tmavě modrý - vroubkovaný

  Anální klenot tmavě modrý - vroubkovaný

  620 Kč Cena bez DPH: 512 Kč

  Zdobený klenot, neboli anální kolík menších rozměrů, využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Anální kolíček s kamenem lze použít pro velké množství příležitostí. Jmenujme například zcela běžné nošení během dne, k..

  Anální klenot vroubkovaný světle růžový velký Anální klenot vroubkovaný světle růžový velký

  Anální klenot vroubkovaný světle růžový velký

  685 Kč Cena bez DPH: 566 Kč

    Zdobený masivní klenot, neboli anální kolík větších (záleží na úhlu pohledu) rozměrů, využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Průměr kolíku 4,3 cm, s délkou 10cm ( zasunutých cca 9,5cm ) nyní skladem  jen světl..

  Anální klenot vroubkovaný velký - aquamarín Anální klenot vroubkovaný velký - aquamarín

  Anální klenot vroubkovaný velký - aquamarín

  685 Kč Cena bez DPH: 566 Kč

  Zdobený masivní klenot, neboli anální kolík větších (záleží na úhlu pohledu) rozměrů s nablýskanou imitací drahokamu v barvách aquamarín. Využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Průměr kolíku 4,3 cm, s délkou 10c..

  Anální klenot vroubkovaný velký - tmavě modrý Anální klenot vroubkovaný velký - tmavě modrý

  Anální klenot vroubkovaný velký - tmavě modrý

  685 Kč Cena bez DPH: 566 Kč

  Zdobený masivní klenot, neboli anální kolík větších (záleží na úhlu pohledu) rozměrů s nablýskanou imitací drahokamu v barvách safír. Využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Průměr kolíku 4,3 cm, s délkou 10cm ( ..

  Zobrazuji 1 až 9 z 97 (celkem stran 11)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = 'd8eaad19716a3761b774373657', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 21:11:47' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('d8eaad19716a376...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40