• Spandex / Tkaniny ...

  Černé dlouhé rukavice - lesk Černé dlouhé rukavice - lesk

  Černé dlouhé rukavice - lesk

  350 Kč Cena bez DPH: 289 Kč

  Černé rukavice skvěle hodící se pro erotické hrátky, případně jako doplněk na fetish party. Výška nad lokty vypadá velmi svůdně, ve spojení s dalšími vhodnými oděvy jako korzety, či podvazky dokonce neodolatelně. Vysokou elasticitu zajištuje tkanina s příměsí lycry.  ..

  Červeno - černý provaz 10m Červeno - černý provaz 10m

  Červeno - černý provaz 10m

  165 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

    10 metrů dlouhý provaz pro Vaše bondage hrátky. Ideální délka a tloušťka...

  Mumifikační Bandáž Černá Mumifikační Bandáž Černá

  Mumifikační Bandáž Černá

  145 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

  Naprosto dokonalý prostředek pro svazování, mumifikaci a další imobilizaci celého těla, nebo jeho částí. Šíře 10 cm s celkovou délkou 450 cm na jednu roličku poskytuje dostatečné množství pro imobilizaci rukou, nohou, či vytvoření kukly, ale pro mumifikaci celé hlavy jsou vhodné dvě roličky. Materiá..

  Mumifikační Bandáž Červená Mumifikační Bandáž Červená

  Mumifikační Bandáž Červená

  145 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

  Naprosto dokonalý prostředek pro svazování, mumifikaci a další imobilizaci celého těla, nebo jeho částí. Šíře 10 cm s celkovou délkou 450 cm na jednu roličku poskytuje dostatečné množství pro imobilizaci rukou, nohou, či vytvoření kukly. Materiál je velmi elastický a velice pevný. Pokud byste chtěli..

  Pohodlné černé strap-on kalhotky Pohodlné černé strap-on kalhotky

  Pohodlné černé strap-on kalhotky

  436 Kč Cena bez DPH: 360 Kč

    Pohodlné textilní strap-on "kalhotky" sloužící pro upevnění dilda na těle. Dildo se upevňuje pomocí gumového kroužku který drží díky 4 pevným drukům. Připevnění na těle je řešeno pomocí množství šikovně navržených popruhů které pevně drží celý strap-on na svém místě. Dodáno se dvěma kroužky v rozm..

  Pohodlné červené strap-on kalhotky Pohodlné červené strap-on kalhotky

  Pohodlné červené strap-on kalhotky

  445 Kč Cena bez DPH: 368 Kč

    Pohodlné textilní strap-on "kalhotky" sloužící pro upevnění dilda na těle. Dildo se upevňuje pomocí gumového kroužku který drží díky 4 pevným drukům. Připevnění na těle je řešeno pomocí množství šikovně navržených popruhů které pevně drží celý strap-on na svém místě. Dodáno se dvěma kroužky v rozm..

  Polstrované šněrovací strap-on kalhotky Polstrované šněrovací strap-on kalhotky

  Polstrované šněrovací strap-on kalhotky

  520 Kč Cena bez DPH: 430 Kč

    Nadstandardně pohodlné textilní strap-on "kalhotky" sloužící pro upevnění dilda na těle. Jejich hlavní přednost spočívá s polstrovaných částech díky kterým je nošení ještě více pohodlné i pro dlouhé pronikání do partnera. Zadní část je navíc vybavena šněrovačkou která nejen skvěle vypadá. Dildo se..

  Pouta na Zápěstí do Dveří Pouta na Zápěstí do Dveří

  Pouta na Zápěstí do Dveří

  460 Kč Cena bez DPH: 380 Kč

  Pohodlná pouta pro připoutání partnery u dveří s rukama vzhůru. Zafixují se na zápěstí pomocí silného suchého zipu, a druhý konec se přehodí přes dveře které se následně zavřou, a tím dojde k upevnění pout v daném místě. Délka popruhů lze navíc regulovat. Jedná se o velmi účinné a pohodlné spoutání ..

  Pouta se zarážkami do dveří Pouta se zarážkami do dveří

  Pouta se zarážkami do dveří

  545 Kč Cena bez DPH: 450 Kč

  Udělejte si domácí „poutací kříž“ pomocí těchto pout. Speciální zarážky budou za zavřenými dveřmi, a z venkovní strany budou viset už jen karabiny. Tato aplikace je vhodná pro kotníky i zápěstí. Jednoduše otevřete dveře, vložte zarážky a dveře zavřete (ideálně zamkněte, aby se dveře neotevřely). Nyn..

  Zobrazuji 1 až 9 z 25 (celkem stran 3)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = '92b1a2621ff73b7b10780677b0', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 19:33:00' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('92b1a2621ff73b7...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40