• BDSM Výbava

  Anální hák kořen s velkou kuličkou Anální hák kořen s velkou kuličkou

  Anální hák kořen s velkou kuličkou

  580 Kč Cena bez DPH: 479 Kč

  Novinka v našem eshopu, která najde zalíbení u mnoha mužů. Tato pomůcka se nasazuje na kořen penisu (tak, že prostrčíte i varlata skrze kruh), a následně se zavede i druhá strana pomůcky. Velmi šikovné pro delší dráždění. Hák se dá kdykoliv odstranit v případě nutných potřeb. Pomůcka není pod obleče..

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti I. Anatomický Pánský Pás Cudnosti I.

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti I.

  990 Kč Cena bez DPH: 818 Kč

  Ocelový pás cudnosti s integrovaným zámkem a anatomicky tvarovaným kroužkem. Jeho délka umožnuje snadné skrytí pod oblečením, kroužky zaručují snadné větrání i dodržení hygieny. Erekce v něm bude zaručeně bolestivou záležitostí.    Balení obsahuje 1 kroužek 1 klícka na penis 1 zámek a 2 klíče   ..

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti III Anatomický Pánský Pás Cudnosti III

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti III

  1 140 Kč Cena bez DPH: 942 Kč

  Pás cudnosti s unikátní konstrukcí, která dovede rozdělit koule nositele na správné strany a odnímatelné hroty mohou tento pás cudnosti změnit až v mučící nástroj. Jedná se o velmi krátký pás cudnosti, který uzamkne prakticky „žalud“ a i přes svou malou velikost zabrání efektivně erekci. Někteří nos..

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti s Hroty II. Anatomický Pánský Pás Cudnosti s Hroty II.

  Anatomický Pánský Pás Cudnosti s Hroty II.

  1 189 Kč Cena bez DPH: 983 Kč

  Částečně uzavřený ocelový pás cudnosti doplněný ostrými hroty, které při nežádoucí erekci subíkovi bolestivě připomenou, že erekce je zde nežádoucí, hroty lze sundat. Díky vestavěnému zámku je i tento pás cudnosti dost nenápadný pod oblečením a nehrozí cinkání visacího zámku. I při částečné uzavřeno..

  Bavlněný provaz pro bondage 10m Bavlněný provaz pro bondage 10m

  Bavlněný provaz pro bondage 10m

  230 Kč Cena bez DPH: 190 Kč

  10 metrů dlouhý 100% bavlněný pletený provaz pro Vaše bondage hrátky. Ideální délka a tloušťka 8mm (pro tento bavlněný provaz ) . Hodí se na pevnou bondage a úvazy. S provazem jsme vyzkoušeli několik různých pozic, jako například hogtie či frogtie. S provazem se pracuje velice snadno, nemá tendenci ..

  BDSM Drtič / Svěrák Varlat Černý BDSM Drtič / Svěrák Varlat Černý

  BDSM Drtič / Svěrák Varlat Černý

  535 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

  Máte rádi CBT hrátky? Pak by Vám neměl uniknout drtič varlat. Zní to brutálně, ale vše záleží na tom jak brutální je Váš partner nebo Vy sami. Při slabém stažení dokáže být příjemně dráždivý, při silném stisku dokáže být jakýmsi "mučícím nástrojem" v rámci CBT hrátek. Stahovat tento produkt dokáže i..

  BDSM Drtič / Svěrák Varlat Průhledný BDSM Drtič / Svěrák Varlat Průhledný

  BDSM Drtič / Svěrák Varlat Průhledný

  535 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

  Máte rádi CBT hrátky? Pak by Vám neměl uniknout drtič varlat. Zní to brutálně, ale vše záleží na tom jak brutální je Váš partner nebo Vy sami. Při slabém stažení dokáže být příjemně dráždivý, při silném stisku dokáže být jakýmsi "mučícím nástrojem" v rámci CBT hrátek. Stahovat tento produkt dokáže i..

  BDSM Plácačka Kompakt BDSM Plácačka Kompakt

  BDSM Plácačka Kompakt

  394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč

  Šikovná černá plácačka vhodná od lehkého plácání až po trochu silnější výprask. Díky svému malému rozměru 35cm se vejde dámě i do kabelky.  Rozdvojený konec, příjemná rukojeť a kvalitní zpracování se tak hodí pro každodenní BDSM hrátky u vás doma!   ..

  BDSM Plexi Natahovák / Lis na Penis BDSM Plexi Natahovák / Lis na Penis

  BDSM Plexi Natahovák / Lis na Penis

  715 Kč Cena bez DPH: 591 Kč

  Plexisklový lis a natahovák na penis v průhledném provedení - nutno podotknout že velice účinná věcička. Použití je velmi snadné - natažení penis se přitiskne k podkladové desce pomocí 3 regulovatelných válečků. Pomocí odnimatelného oka v předu, lze celý lis připevnit nebo připnout k vodítku nebo ře..

  Zobrazuji 1 až 9 z 142 (celkem stran 16)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = 'dc0262cf4c1182275bdf42a60c', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 20:31:47' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('dc0262cf4c11822...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40