• Sex / Fetiš Pomůcky

  Anální Kolík Šperk - Oranžový, zlatý velký Anální Kolík Šperk - Oranžový, zlatý velký

  Anální Kolík Šperk - Oranžový, zlatý velký

  659 Kč Cena bez DPH: 545 Kč

  Zdobený klenot, neboli anální kolík, využije muž i žena, použití je zcela unisexové. Použití pro klasické erotické radovánky, stejně tak jako zpestření BDSM hrátek. Anální kolíček s kamenem lze použít pro velké množství příležitostí. Jmenujme například zcela běžné nošení během dne, kdy klenot není p..

  BDSM Kolíčky / Svorky na Bradavky - mini- 5ks BDSM Kolíčky / Svorky na Bradavky - mini- 5ks

  BDSM Kolíčky / Svorky na Bradavky - mini- 5ks

  120 Kč Cena bez DPH: 99 Kč

      Kovové kolíčky vhodné pro různorodé BDSM hrátky. Lze je využít jako klasické kolíčky, a tedy použít různě na těle, nebo využít jako svorky na bradavky.  Dle našeho názoru jsou svorky středního stisku, a lze je tak využít opravdu téměř kdekoliv - samozřejmě za použití zdravého rozumu. Celková dél..

  CBT Kroužky na Penis CBT Kroužky na Penis

  CBT Kroužky na Penis

  361 Kč Cena bez DPH: 298 Kč

  Speciální spojené kroužky pro penis. Kroužky slouží k provlečení penisu v měkkém stavu, následně při erekci se penis zaklíní a není možné plné ztopoření. Jedná se o pomůcku pro CBT hrátky. Rozměry: vnitřní obvod menšího kroužku 25mm / 33mm větší kroužek..

  Návlek na Penis k Vibrační Hlavici Návlek na Penis k Vibrační Hlavici

  Návlek na Penis k Vibrační Hlavici

  325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč

  Silikonový návlek pro použití s vibrační hlavicí kterou běžně používáme pro stimulaci klitorisu. Proč tedy vibrační hlavici nepoužít na penisu? Díky tomuto návleku které je dostatečně pružný a snadno se tak navlékne na hlavici si mohou i muži užít příjemné chvíle. Použití je velmi snadné, návlek nat..

  Návlek na Žalud Penisu k Vibrační Hlavici Návlek na Žalud Penisu k Vibrační Hlavici

  Návlek na Žalud Penisu k Vibrační Hlavici

  325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč

  Silikonový návlek pro použití s vibrační hlavicí kterou běžně používáme pro stimulaci klitorisu. Proč tedy vibrační hlavici nepoužít na penisu? Díky tomuto návleku které je dostatečně pružný a snadno se tak navlékne na hlavici si mohou i muži užít příjemné chvíle. Použití je velmi snadné, návlek nat..

  Prstové Wartenbergovo Kolečko Prstové Wartenbergovo Kolečko

  Prstové Wartenbergovo Kolečko

  286 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

  Nový odlehčený typ Wartenbergova kolečka v provedení k nasazení na prst. Dvojité kolečko násobí počet hrotů zapichujících se do pokožky v závislosti na tlaku při pohybu kolečka. Jedná se o velmi šikovný doplněk do Vaší BDSM výbavy, který okoření hrátky všeho druhu. Díky své konstrukci a zhotovení z ..

  Wartenbergovo kolečko Wartenbergovo kolečko

  Wartenbergovo kolečko

  350 Kč Cena bez DPH: 289 Kč

  Wartenbergovo kolečko hojně využívané při BDSM hrátkách, díky množství hrotů se dá jezdit po kůži dle libosti a v závislosti na tlaku působíte rozkoš...

  Wartenbergovo kolečko - V. Wartenbergovo kolečko - V.

  Wartenbergovo kolečko - V.

  645 Kč Cena bez DPH: 533 Kč

  Když Vám jedno i tři kolečka přijdou málo, je jich tu pro Vás dokonce 5 a všechny patřičně pichlavé. Pomůcka používaná velmi hojně při různých BDSM hrátkách. Síla přítlaku je na Vás, takže míru pichlavého účinku na kůži můžete regulovat od slabého až po velmi znatelný a silný zážitek. Doporučujeme p..

  Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = '1888768208b4406095d98d7709', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 19:13:43' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('1888768208b4406...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40