• SPOUTANA


  BDSM kláda - kotníky / zápěstí BDSM kláda - kotníky / zápěstí

  BDSM kláda - kotníky / zápěstí

  2 950 Kč Cena bez DPH: 2 438 Kč

  Kvalitní kláda z masivního kovu ze které není úniku. Tato kláda umožňuje spoutat do více poloh, ale asi nejpoužívanější a nejznámější je když si spoutaná osoba vleze jakoby na čtyři a ruce natáhne pod sebou do úrovně kotníků, kde se kláda uzamkne a kotníky se zápěstím budou v jedné rovině. A spoutan..

  BDSM kláda - krk / zápěstí BDSM kláda - krk / zápěstí

  BDSM kláda - krk / zápěstí

  3 300 Kč Cena bez DPH: 2 727 Kč

  Kvalitní kláda z masivního kovu ze které není úniku. Klasická kláda , zároveň asi i nejznámější. Tato kláda je narozdíl od jiných vyrobena ručně, a navíc nemá jeden hlavní pant jak je často zvykem, ale každá část se uzamyká zvlášt , což je o mnoho lepší.     Kvalitní ruční výroba od uměleckého ková..

  BDSM konstrukce - pranýř pro penis BDSM konstrukce - pranýř pro penis

  BDSM konstrukce - pranýř pro penis

  4 600 Kč Cena bez DPH: 3 802 Kč

    Trestné stání pro subíka s penisem uvězněným v pranýři se spoutaným zápěstím vzad. Maximální efekt dodá spoutání kotníků ve spodní části zařízení. Stisk pranýře volíte pomocí šroubů od jemného uchycení kořene penisu, až po velmi pevný stisk. Jak dlouho může subík zůstat takto uvězněný? Zjistěte to..

  BDSM konstrukce"Na pejska" BDSM konstrukce"Na pejska"

  BDSM konstrukce"Na pejska"

  5 250 Kč Cena bez DPH: 4 339 Kč

    Ocelová, variabilní konstrukce zajistí tělo v poloze "na pejska". Velice vhodná poloha pro nejrůznější typy erotických hrátek. Své použití najde ve vašich domovech, stejně tak v profesionálních SM studiích. Vyšpulený zadek svádí k nejrůznějším hrátkám, pokud preferujete anální hrátky, nebo napříkl..

  BDSM konstrukce"Na pejska" ultimátní BDSM konstrukce"Na pejska" ultimátní

  BDSM konstrukce"Na pejska" ultimátní

  9 600 Kč Cena bez DPH: 7 934 Kč

  Vylepšená verze jednodušší konstrukce pro pozici na kolenou a loktech se zafixovaným krkem. Tato, ještě více striktní a perverzní konstrukce dostála vylepšení v mnoha bodech. Konstrukce je skvělá pro muže i ženy. Extra variabilní téměř vše je na konstrukci pohyblivé a lze ji tak nastavit do požadova..

  BDSM křeslo se šukacím strojem BDSM křeslo se šukacím strojem

  BDSM křeslo se šukacím strojem

  18 000 Kč Cena bez DPH: 14 876 Kč

    Vylepšená verze našeho ocelového masivního křesla s pohodlným polstrováním pro velice striktní posez. Křeslo je vhodné pro spoutání submisivního partnera na mnoho způsobů, v každém případě však budete mít dokonalý přístup ke všem intimním otvorům. Tělo lze zafixovattak, že dominantní partner se ne..

  BDSM multifunkční pranýř na spank BDSM multifunkční pranýř na spank

  BDSM multifunkční pranýř na spank

  9 701 Kč Cena bez DPH: 8 017 Kč

    Skvěle multifunkční a naprosto omezující BDSM pranýř se širokými možnostmi upoutání a nastavení partnera do polohy jako ulité vaším potřebám. Zařízení je vhodné pro nejrůznější praktiky, největší využití ale najde pro výprasky díky vyšpulenému zadku. Hrátky s prsy jsou taktéž na místě vzhledem k j..

  BDSM Pranýř Na Tělo - Čáp BDSM Pranýř Na Tělo - Čáp

  BDSM Pranýř Na Tělo - Čáp

  4 901 Kč Cena bez DPH: 4 050 Kč

    Kláda, nebo pranýř na spoutání celého těla. A když celého těla, tak myslíme od kotníků přes ruce až po krk. Zafixuje tělo v jedné poloze, není zde přílišná možnost zbytečného pohybu submisivního partnera.  Kotníky lze posunout v několika pozicích, tím regulujete pokrčení nohou. A čím pokrčenější n..

  BDSM Svěrací Kazajka"Psycho" Plátěná BDSM Svěrací Kazajka"Psycho" Plátěná

  BDSM Svěrací Kazajka"Psycho" Plátěná

  3 590 Kč Cena bez DPH: 2 967 Kč

  Nová, inovovaná svěrací kazajka z velice pevného plátna, je alternativou pro všechny kteří chtějí zažít skvělý pocit spoutanosti ve svěrací kazajce, a zároveň nepreferují koženou verzi kazajek. Tato kazajka je opatřena 4 popruhy na zádech pro stažení kazajky na těle. Samozřejmostí je pevný kovový zi..

  Zobrazuji 1 až 9 z 330 (celkem stran 37)

  Fatal error: Uncaught Exception: Error: INSERT command denied to user 'bdsmdepote'@'2a02:4a8:ac24:110::10:7' for table `bdsmdepote`.`oc_session`<br />Error No: 1142<br />REPLACE INTO `oc_session` SET session_id = '2d8103f632c82f912a4afec95b', `data` = '{\"language\":\"cs-cz\",\"currency\":\"CZK\"}', expire = '2024-07-17 20:38:41' in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php:40 Stack trace: #0 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('REPLACE INTO `o...') #1 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session/db.php(32): DB->query('REPLACE INTO `o...') #2 /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/session.php(81): Session\DB->write('2d8103f632c82f9...', Array) #3 [internal function]: Session->close() #4 {main} thrown in /www/doc/www.bdsmdepot.eu/www/system/library/db/mysqli.php on line 40